SUZUKI NOVÁ VITARA

[cycloneslider id=“suzuki-vitara“]

NOVÁ SUZUKI VITARA

Od 14. dubna v prodeji zcela nový crossover Suzuki Vitara.

Suzuki Vitara navazuje svým jménem na úspěšný model Grand Vitara, ale toto nové moderní SUV bude menší velikosti. Přichází zcela nový sportovně užitkový vůz. Samozřejmostí je technologie pohonu všech 4 kol ALL GRIP. Tato technologie byla úspěšně vyzkoušena už v modelu Suzuki S-CROSS.

Nová Vitara splňuje Vaše požadavky na ekonomický provoz. Hospodárný provoz Vám umožní jak benzínové tak dieselové motory 1,6.

Nová Vitara je hravá !

Čeká Vás spoustu barevných kombinací interiéru i exteriéru. K dostání budou i různé pakety doplňků. Budete si moci vybrat jestli Vaší novou Vitaru přiblížíte spíče modernímu městskému crossoveru nebo drsnému terénnímu SUV. Vybrat si můžete z 16 barevných odstínů včetně designového dvoutónového laku.

Pokročilý navigační systém, parkovací kamera a mnoho dalšího

rbs2

V nové Vitaře se nachází integrovaný multimediální systém, který ihned propojíte se smartphonem, má různé možnosti využití a mnoho vyspělých funkcí.

Nová Suzuki Vitara již vystavená na našem autosalonu Suzuki Hron CZ!

Další novinkou u Vitary je systém Radar Brake Support, který díky miniradaru, umístěným v masce pomáhá předcházet nehodám a zmírňovat jejich následky. Tento i mnoho dalších prvků jak pasivní tak aktivní bezpečnosti dělá z nové Vitary maximálně bezpečné vozidlo pro celou posádku.

Pokud máte zájem o novou Vitaru, neváhejte a kontaktujte nás! Nebo se přijďte podívat rovnou k nám na prodejnu.

[flagallery gid=10]