SUZUKI NOVÝ SWIFT

Suzuki Swift je legenda

Suzuki Swift je nejstylovější malý vůz s ohromnými jízdními vlastnostmi. Moderní design a sportovního ducha mu mohou ostatní značky jen závidět. Suzuki Swift se vyrábí jak ve 3dvéřové verzi tak v 5dvéřové verzi. Ideální auto do města i pro pětičlennou rodinu.

Nový Swift přináší ideální kombinaci vysoké výbavy a nízké ceny. Překvapí Vás LED denní svícení, určitě oceníte zadní parkovací senzory, rádio s CD a MP3 přehrávačem ovládané na volantu, klimatizaci a dalších mnoho prvků výbavy.

Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě

Suzuki Swift je nejen obratný a svižný vůz, ale je také velice bezpečný. Standardně do každé výbavy patří 7x airbag, ABS, ESP a také pevnostní ocel v konstrukci karoserie. Také proto získal nejvyšší ocenění EURO NCAP

Pohon 4×4

Nejen ve větších vozech jako je Suzuki S-cross nebo Suzuki Vitara je možné mít pohon 4×4. Pro svůj Suzuki Swift si můžete zvolit také pohon 4WD. S pohonem 4×4 můžete jezdit po celý rok a vydat se i do hor nebo na jakýkoli nezpevněný povrch. Vše pracuje automaticky. V okamžiku, kdy dojde ke zvýšení otáček předních kol, se začne přenášet točivý moment i na kola zadní nápravy.

Výborná stabilita a ovladatelnost

Suzuki Swift Vás potěší svými jízdními vlastnostmi a různými bezpečnostními programy. Všechny vozy jsou vybaveny ESP (stabilizačním programem). Při prokluzu kol udržuje vůz ve správném směru jízdy. Dalším bezpečnostním prvkem je ABS, tento systém zlepšuje ovladatelnost vozu při prudkém brždění. EBD zvyšuje účinnost brždění a zkracuje brzdnou dráhu. Další plus pro vaše bezpečí je, že vůz Suzuki Swift je sestrojen z pevnostní oceli.

Mezi další prvky, které zvýší vaše pohodlí ve voze Suzuki Swift  můžeme zařadit LED denní svícení, posilovač řízení, kontrola tlaku v pneumatikách či nápověda řazení. Asi největší výhodou Suzuki Swift jsou zadní parkovací senzory.

Automat nebo manuál?

Suzuki Swift nabízí dvě možnosti, automatickou či manuální převodovku. Manuální převodovka je pětirychlostní a automatická převodovka je ve voze Suzuki Swift čtyřrychlostní. Výhodou automatické převodovky je pohodlí a v porovnání s konkurencí Suzuki Swift vychází s automatickou převodovkou na velice příznivou cenu.

 

 

Nyní limitovaná edice SWIFT SE

Nyní máme na prodejně luxusní limitovanou edici Swift, která stojí za pozornost. Tato elegantní limitovaná edice má navíc oproti verzi GL/AC:

  • hliníkové disky R16 tmavý design
  • designová maska chladiče
  • sportovní volant jako v Suzuki Swift Sport
  • sedadla v kombinaci kůže/alcantara
  • metalický lak v ceně
  • Elegantní fialové prošívání sedadel a volantu

a to vše za cenu 276 700,- Kč