SUZUKI ČLÁNKY

Štěpánka Hilgertová

suzuki-hilgertováŠtěpánka Hilgertová je další sportovkyní, která jezdí ve voze Suzuki. Vybrala si největší model, který Suzuki nabízela a to Grand Vitaru. Štěpánka je hotovou legendou ve vodním slalomu, ve svém kajaku se stala i olympijskou vítězkou. Štěpánce jako velice aktivní ženě nestačí běžné auto, ale se Suzuki Grand Vitarou je spokojená. Vyzkoušela ji jak na krátkých, tak na dlouhých trasách. Štěpánce vyhovovala především prostornost Grand Vitary, protože vozí sebou pádla a kajak, prostor je v tomto případě velice důležitý.

Markéta Frosslová

suzuki-Markéta FrosslováMarkéta Frosslová je dalším spokojeným majitelem vozu Suzuki Swift. Tato mladá herečka, která hrála například v seriálu Pojišťovně štěstí nebo ve filmech Účastníci zájezdu či Hrobník je se svým novým vozem naprosto spokojená. Především ji vyhovují jízdní vlastnosti a ovládání vozu. Dále si pochvaluje velice nízkou spotřebu vozu. Swift je mrštný vůz, který je úžasně vybavený. Někdo si u Swifta stěžuje na malý kufr, ale Markéta se svými přáteli jela na týdenní výlet. Vešli se do auta 4 lidi i s kytarou.

Jan Hřebejk

suzuki-hřebejkJan Hřebejk režisér skvělých českých filmů jako je Musíme si pomáhat, Medvídek nebo Nestyda jezdí ve voze Suzuki. Vybral si Suzuki nový Swift s automatickoku převodovkou. Swifta Si Jan vybral kvůli jeho hospodárnosti. Je to ideální vůz do městského provoz. Jan je se svým vozem spokojený. Je to praktický vůz, který si vybíral dlouhou dobu, protože byl zvyklý na určitý komfort.

Ivo Koblasa

ivo-koblasa-02Ivo Koblasa je dvaadvacetiletý handicapovaný vicemistr světa v cyklistice. Tento sportovec jezdí vozem Suzuki S-CROSS 1,6 s pohonem všech kol ALLGRIPP. Tento nadějný sportovec bral medaile na mistrovství světa jak na velodromu, tak na silnici. Člen české paralympijské reprezentace si klade za svůj cíl paralympijské hry v Rio de Janeiru, které se budou konat v roce 2016. Ivo, držíme palce !

Dana Batulková

Batulková-suzikiDana Batulková si pořídila Suzuki SX4 pro své cesty po Praze. Využívá SX4 i na dálnicích a nezpevněných cestách. Vybrala si černou čtyřkolku v plné výbavě. Při výběru vyhrál benzínový motor 1,6. Dana Batulková je nejvíce spokojená s vyšším posezem, který ji umožňuje perfektní výhled z vozu. Při jízdě se cítí ve voze bezpečně a pochvaluje i příjemný interiér vozu a jeho ovládání.

Nový modernizovaný Suzuki Jimny poprvé pod 400 000,- Kč

Suzuki Jimny je nepřekonatelný vůz v terénu. Je to ikona mezi terénními vozy.  Suzuki Jimny se poprvé představuje ve verzi, která je levnější než 400 000,- Kč. Tato verze byla představena pro rok 2015. Nově si Suzuki Jimny můžete vybrat ve 3 stupních výbavy.  Nově si můžete vybrat i mezi automatickou a manuální převodovkou. Motor je stále stejný – vyzkoušený a spolehlivý čtyřválec, který je velice úsporný.

V Suzuki Jimny se dočkáme komfortu, na který jsme zvyklý z jiných vozů: klimatizace, vyhřívaná sedadla, autorádio, kryt rezervního kola, litá kola, mlhovky, tónovaná okna a mnoho dalšího.

Celý příspěvek

Suzuki S-CROSS limitovaná edice

S-Cross-podzim-2014-1000x450Suzuki S-Cross se objevuje na trhu ve speciální edici. Základem této akční edice je Suzuki S-cross v nejvyšší dostupné výbavě Elegance. Už v této verzi je poměrně vysoký komfort nadprůměrně vybaveného vozu. Ve výbavě Elegance se nachází xenonové světlomety,  LED denní svícení, dvouzónová automatická klimatizace, bezklíčové ovládání či funkce usnadňující rozjezd do kopce.

I přestože je tato výbava velice bohatá, Suzuki vymyslela speciální edici, která tuto výbavu rozšiřuje o:

  • Audiosystém s integrovanou navigací
  • Zadní parkovací kameru
  • Chromovanou masku chladiče
  • Chromované lemování pod bočními okny vozu
  • Radar Brake Support (novinka, která pomáhá předcházet nehodě)

Suzuki S-cross 1,6 Elegance ALGRIP SE v nové limitované edici za 535 600,- Kč.

 

Premiéra dvou nových konceptů Suzuki

SUZUKI iK-2

Na ženevském autosalonu představila Suzuki své dva nové přitažlivé koncepty.  Suzuki uvede na trh zcela nový menší pětidveřový hatchback iK-2.

Tento vůz bude velice kompaktní a můžeme ho očekávat již začátkem roku 2016. Suzuki pro tento vůz vyvinula zcela nový podvozek. V tomto konceptu bude i nový motor s přímým vstřikováním benzinu 1,0 BoosterJet. Dočkáme se také nové hybridní technologie.

SUZUKI iM-4

Druhý koncept s názvem iM-4 je malé stylové SUV, které je vhodné jak do těžkého terénu, tak do města. Tento koncept plánuje Suzuki uvést do výroby začátkem roku 2017. Samozřejmostí bude pohon všech kol. I u tohoto vozu se dočkáme nového motoru BoosterJet, který bude k dostání i v hybridních alternativách.