SUZUKI SWIFT SPORT

Nyní akční nabídka financování na Suzuki Swift Sport

Financování

Legendární Swift Sport

Pokud chcete malý, sportovní a dynamický vůz přijďte si pro Suzuki Swift Sport. Jedině s ním si užijete ohromnou porci zábavy. Pod kapotou objevíte 100 kW motor. Nadchněte se osobitým designem, ale především skvělými jízdními vlastnostmi nového Suzuki Swift Sport.

Design Vás ohromí

Design u vozu Suzuki Swift Sport Vás na první pohled ohromí, ale technologie a jízdní vlastnosti Swiftu Vás utvrdí, že je to vůz, se kterým si užijete opravdu spoustu zábavy. Kdo si chce plně vychutnat radost z jízdy a potěšení z každé zatáčky zvolí Suzuki Swift Sport. Interiér je vyroben z kvalitních materiálů a důraz je zde kladen především na ergonomii. Stejně tak exteriér je velice nadčasový a sportovní, za pozornost stojí dvě koncovky výfuku a difuzor.

 

3dvéřový nebo 5dvéřový Swift Sport?

Suzuki Swift Sport se vyrábí ve 3dvéřové nebo 5dvéřové verzi. Obě verze Vás na první pohled zaujmou ostře řezanou sportovní maskou. Pětidvéřový Suzuki Swift Sport se stane stane vozem pro celou rodinu. V Suzuki Swift Sport je dostatek místa pro nohy i hlavu, pohodlně se usadíte do anatomicky tvarovaných červeně prošívaných sedadel. Se Suzuki Swift Sport poznáte, co je to opravdová radost z jízdy.

Třídvéřová verze je ještě lehčí než 5dvéřový Suzuki Swift Sport. Třídveřová karoserie má kompaktní profil s příznivým aerodynamickým odporem vzduchu. Suzuki Swift Sport ve 3dvéřové verzi je pro toho, kdo si myslí, že sportovní šampion má mít jen 3dveře.

Suzuki Swift = maximu bezpečí

Do každé verze vozu Suzuki Swift se standardně umístuje 7x airbag, ABS + EBD a ESP. Stejně tak do Suzuki Swift Sport.

Sportovní vzhled, který je vidět na první pohled

  • Dokonalá aerodynamika
  • Xenonové světlomety
  • Multifunkční tříramenný kožený volant
  • Šestistupňová manuální převodovka
  • Sedadla s výrazným bočním vedením
  • Hliníkové disky R17