SUZUKI KIZASHI

Suzuki Kizashi

Název Suzuki Kizashi v japonštině znamená příchod něčeho velkého. Po svezení zjistíte, že je to opravdu tak. Suzuki je v této chvíli jediným sedanem, který Suzuki v České Republice nabízí. Jedná se o velký sedan s velkým zavazadlovým prostorem. Za volantem i v prostoru pro spolujezdce je dostatek místa pro nohy i hlavu. Jízdu si vychutnáte v kožených, vyhřívaných sedačkách.

Cesta se stane Vaším cílem

Položte ruce na kožený volant, kde najdete všechny potřebné ovladače, jak pro rádio, tempomat či telefon. Suzuki Kizashi se pyšní skvělým audiosystémem, který Vám užnosní poslouchat Vaši oblíbenou hudbu z různých hudebních nosičů a přehrávačů včetně Ipodu.

Suzuki Kizashi Vás potěší na dálnici i na klikaté okresní cestě. Vždy budete za volantem spokojeni. Suzuki Kizashi je sportovní vůz, který je zároveň i elegantní a vhodný pro každodenní použití. Kizashi má jedinečný benzinový motor 2,4 s výkonem 131 kW (178 koní). U nás na prodejně můžete vidět vůz s manuální i automatickou CVT převodovkou. Dále máte možnost vyzkoušet u nás vůz s pohonem všech čtyřech kol i s pohonem dvou kol.

Nyní akce !

Suzuki Kizashi 2,4 – PŘEDVÁDĚCÍ VŮZ

9x airbag, ABS, EBD, ESP, ISOFIX, imobilizér, elektrická přední i zadní okna, dálkový centrál, bezklíčové ovládání, alarm, startování tlačítkem, dvouzónová automatická klima, Rádio s CD/MP3 přehrávačem+ bluetooth, 6x repro + subwoofer, vyhřívané sedačky, elektricky nastavitelná sedala, stropní schránka na brýle, přední i zadní středová opěrka, zásuvka USB v přední středové konzoli, 2x 12 V zástrčka, xenony, s ostřikovači, denní svícení, přední mlhovky, tónovaná skla, stěrače s dešťovým senzoerm, elektrická, sklopná a vyhřívaná zrcátka, elektrické střešní okno, otevírání zavazadl. prostoru dálkově+ elektromagneticky, multifunkční volant obšitý kůží, tempomat, brzdový asisten, ifo display, hodiny, AL kola, dojezdová vzdálenost, nouzová sada na opravu pneu, přední i zadní parkovací senzory, plní EURO 5, startování tlačítkem, boční výstuhy dveří, chromový paket…

Předváděcí vůz, najeto pouze 6000 km.

Původní cena: 694 900,- Kč

Naše cena: 499 900,- Kč

Sleva: 195 000,- Kč

Suzuki Kizasni 2,4 4×4 – PŘEDÁVDĚCÍ VŮZ

Rok výroby 2014,9x airbag, ABS, EBD, ESP, ISOFIX, imobilizér, elektrická přední i zadní okna, dálkový centrál, bezklíčové ovládání, alarm, startování tlačítkem, dvouzónová automatická klima, Rádio s CD/MP3 přehrávačem + bluetooth, 6x repro + subwoofer, vyhřívané sedačky, elektricky nastavitelná sedala, stropní schránka na brýle, přední i zadní středová opěrka, zásuvka USB v přední středové konzoli, 2x 12 V zástrčka, xenony, s ostřikovači, denní svícení, přední mlhovky, tónovaná skla, stěrače s dešťovým senzoerm, elektrická, sklopná a vyhřívaná zrcátka, elektrické střešní okno, otevírání zavazadl. prostoru dálkově+ elektromagneticky, multifunkční volant obšitý kůží, tempomat, brzdový asisten, ifo display, hodiny, AL kola, dojezdová vzdálenost, nouzová sada na opravu pneu, přední i zadní parkovací senzory, plní EURO 5, startování tlačítkem, boční výstuhy dveří, chromový paket.

Předváděcí vůz, najeto 50 km.

Původní cena: 759 900,- Kč

Naše cena: 631 000,- Kč

Sleva: 128 900,- Kč